Bonnenverkoop - BE22-6212893 - Kleinkind De Carcassonne - Het Moederke - Rubin - De Wittekop

4: BE22-6212893 - Kleinkind De Carcassonne - Het Moederke - Rubin - De Wittekop

Overzicht veiling items
Start : 30-10-2022 12:00:00
Einde : 13-11-2022 20:30:00
Status : Veiling afgelopen, u kunt niet meer bieden.

Geschelpte doffer, zomerjong geboren 4/8/2022.

Vader: “Inbred Carcassonne 181”

Zijn naam verklapt het al, is een inteeltproduct van “De Carcassonne”.
In 2019 na de normale kweek heb ik “De Carcassonne” nog eens tegen zijn moeder “Het Moederke” gezet. Hieruit komt deze doffer.

Hij zit nog maar voor zijn tweede jaar op de kweek dus qua kweekwaarde kunnen we weinig zeggen enkel maar dat hij uit 2 topduiven komt.

Moeder: “Het Bontje” rechtstreeks Andy Quirynen

“Het Bontje” stamt af van twee topduiven en is puur Barcelona bloed.
Namelijk “Rubin” en “De Wittekop”.

  • “De Wittekop” 1e plaats Primus inter Pares Barcelona 2015-2019!
  • “Rubin” 2e plaats Primus inter Pares Barcelona 2016-2020!

“De Wittekop” is oa ook grootmoeder van 1e provinciaal Barcelona 2022!

Prachtige (vermoedelijk) doffer die iets steviger is van postuur maar prachtig in de hand ligt.

Uit “Het Bontje” gaan in 2023 de eerste twee duiven naar Barcelona.
Ze vlogen afgelopen jaar samen 7 internationale vluchten uit Agen-Narbonne en wonnen hierop samen 7 prijzen. Niet super vroeg maar ze waren er telkens wel, benieuwd wat ze gaan doen op de vluchten waarop de ouders van “Het Bontje” het geweldig deden.

Bonverkoop AJD Beide Vlaanderen Einde: 13-2-2023 20:00:00 Duivenspel.be veiling info Ron van der Noort Duivenmaatschappij Eerlijk duurt Langst Zele Uw advertentie hier?

Laatste biedingen